mapa strony

Zadzwoń aby uzyskać więcej informacji

tel. 22 290 77 01

Bezpieczeństwo - komputerów i smartfonów

Ochrona to priorytet. W życiu bezpieczeństwo jest bezcenne – także w obszarze informatyki. Dlatego warto inwestować w ochronę danych oraz wszelkich zasobów IT.

 

Prywatność i zachowanie poufnych informacji jest na wagę złota. Dzisiaj nie trudno o ich wyciek. Wiarygodność informacji stanowi istotny element funkcjonowania przedsiębiorstw.

 

Bezpieczeństwo - komputerów i smartfonówPrzezorny zawsze ubezpieczony

Z perspektywy wydarzeń ostatnich lat można śmiało stwierdzić, że przestępczość elektroniczna rozwija się na szeroką skalę. Szpiegostwo przemysłowe, włamania do systemów lub wykradanie danych przez pracowników to dowody na brak skutecznej ochrony.

 

 

 


Działalność w sektorze IT obarczona jest ryzykiemZagrożenie często może wynikać z błędów ludzkich bądź niewłaściwego procesu organizacji przedsiębiorstwa. Świadomość i odpowiednie przygotowanie do sytuacji kryzysowej może uchronić nasz system przed poważnymi uszkodzeniami i niepotrzebnymi problemami firmy.

 

Skuteczny antywirus to fundament bezpiecznego systemu.Ponadto istnieje szereg innych sposobów na ochronę systemu IT. Usługa ochrony to rozwiązanie klasy korporacyjnej przeznaczone do ochrony urządzeń z zainstalowanymi systemami operacyjnymi Windows, Mac i Android.

 

Dzięki naszej usłudze ochrony Twoje urządzenia zostaną zabezpieczone przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim, spamem, złośliwymi witrynami i innymi zagrożeniami, niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdują.

 

Ochrona komputera i sektora IT to nieustanny proces efektywnego zarządzania systemami oraz dostarczanie odpowiednich narzędzi pracy. Bezpieczeństwo wymaga także zapoznania pozostałych pracowników z nowoczesnymi sposobami przechowywania oraz przetwarzania danych.

Dbamy o prywatnośćDzisiaj nie tylko laptop jest nośnikiem danych. Dlatego oferujemy kompleksową usługę ochrony nie tylko komputerów, ale także i smartfonów. Proponujemy pomyśleć poważnie o zabezpieczeniu przed czyhającymi zagrożeniami!

 

Coraz częściej spotykany jest problem wirusów, które atakują telefony komórkowe i ich oprogramowanie. Obecnie zjawisko to nie jest powszechne już tylko w Internecie. Stanowią one także realne zagrożenie dla systemów komórkowych. Stąd nasza propozycja wyjścia w stronę klienta i jego potrzeb. Nasz zespół wykwalifikowanych inżynierów zapewnia ochronę smartfona. Bazujemy na najnowocześniejszych rozwiązaniach antywirusowych. Posiadamy kompetencje, aby zapewnić sprawną usługę ochrony telefonu komórkowego.

 

 

Stoimy na straży bezpieczeństwa ITTechnologia teleinformatyczna rozwija się w zawrotnym tempie. Staramy się jej dotrzymać rytmu. Bierzemy udział w tym biegu. Dlatego stale szkolimy się w zakresie cyberochrony danych. Z naszą wiedzą zawsze zdobywamy pierwsze miejsce!

 

Zapewnij właściwą ochronę swoim nośnikom informacji. Postaw na bezpieczeństwo!

Opiekun Informatyczny.pl Sp. z o.o.
Ousourcing IT dla firm
ul. Napierskiego (Wesoła) 6 lok. 2
05-075 Warszawa,

Newsletter

Zapisz się do newslettera by
otrzymywać od nas świeże wiadomości!

 

Copyright © 2022 OpiekunInformatyczny.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone