mapa strony

Zadzwoń aby uzyskać więcej informacji

tel. 22 290 77 01

Tworzenie stron - www, hosting, poczta

Nabierz wiarygodności w internecie


Każda działalność musi zaistnieć w sieci. W dzisiejszych czasach brak widoczności firmy w internecie nie jest neutralny. Niesie za sobą więcej negatywów niż można sobie wyobrazić. 

Stoi również na przeszkodzie w rozwoju i reklamie z punktu marketingowego. Posiadanie własnej domeny, strony internetowej czy obsługa indywidualnej poczty elektronicznej to obowiązek, o który musi zadbać każdy właściciel firmy.

 

Zadbamy o Twoje miejsce w sieci.Z nami zyskasz dobrze wyglądający adres mailowy, oraz szybko działającą stronę internetową.

 

Nie odkładaj sprawy na później. Dajemy gwarancję, że wszystkie informacje umieszczane są na stabilnych, szybkich serwerach. Zapewniamy bezpieczeństwo danych, stały dostęp do internetu oraz błyskawiczne ładowanie strony w przeglądarce internetowej.

 

Kreacja stron wwwŻadna dziedzina informatyki nie jest nam obca. Tworzymy profesjonalne, rozbudowane strony internetowe. Stawiamy na pomysłowość, funkcjonalność i przejrzystość. Powierzając nam wykonanie strony możesz mieć pewność, że będzie ona dostępna dla wszystkich a przy tym elegancka i nowoczesna.

 

Dokonamy dokładnej analizy Twojej firmy, poznamy jej kluczowe elementy i konkurencję. Wszystko po to, aby Twoja strona została wyróżniona, a klient zechciał na nią wracać. Strona musi być więcej niż tylko ozdobą. Musi prowadzić do konwersji, a czy będzie nią pozyskanie Klienta, rejestracja w serwisie czy zapis do listy mailingowej- zdecydujesz samodzielnie.

 

Wybierając Opiekuna Informatycznego wybierasz spełnienie oczekiwań. Podejmij decyzję o nawiązaniu współpracy z nami, zyskaj profesjonalne wsparcie i wdrożenie od początku do końca. Ty docenisz jakość naszej usługi, a klienci jakość Twojej strony.

 

Poczta dla firm

Tworzenie stron internetowych

 

E-mail to usługa, z której korzysta każdy internauta. Poczta elektroniczna stanowi podstawową formę komunikacji między zaprzyjaźnionymi partnerami czy naszymi klientami. Elektroniczna droga kontaktu jest szybka, wygodna i sprawdzona. Dlatego znalazła uznanie wśród użytkowników internetu i od wielu lat cieszy się powodzeniem.

 

Oferujemy pocztę e-mail ze spersonalizowanym adresem. Oryginalna domena wzbudza zaufanie wśród klientów – reprezentuje prestiż i biznesowe podejście. Dzięki skonfigurowanej poczcie elektronicznej gwarantujemy bezpieczne wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mailowych. Ochrona wiadomości służbowych może mieć kluczową rolę w budowie i dalszym rozwoju pozycji firmy na rynku.

 

 

Atrakcyjne parametry, całodobowa pomoc techniczna oraz sprawdzona jakość usługTo wszystko jest już zawarte w pakiecie wraz z profesjonalnym hostingiem!

 

Opiekun Informatyczny.pl Sp. z o.o.
Ousourcing IT dla firm
ul. Napierskiego (Wesoła) 6 lok. 2
05-075 Warszawa,

Newsletter

Zapisz się do newslettera by
otrzymywać od nas świeże wiadomości!

 

Copyright © 2022 OpiekunInformatyczny.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone