mapa strony

Zadzwoń aby uzyskać więcej informacji

tel. 22 290 77 01

Przyspiesz komputer!

Jeżeli twój komputer zaczyna nie dawać rady z podstawowym i zadaniami należało by przyjrzeć się mu bliżej co stanowi wąskie gardło spowalniające nasza pracę.

Procesor, pamięć ram, szybki dysk twardy, to trzy podstawowe parametry, które wpływają na szybkość naszego komputera. Wymiana tych podzespołów w kilku letnim komputerze na używane, topowe podzespoły w czasach jego zakupu może być bardzo ekonomicznym rozwiązaniem i przynieść ogromny wzrost wydajności za 5% jego pierwotnej ceny. Wiele procesorów, które jeszcze kilka lat temu kosztowały ponad 1500 zł dziś kupimy za kwotę od 50 do 200 zł .

Jeżeli nasz komputer posiada wolne sloty na pamięć tam, uzupełnienie ich o dodatkowe kości na pewno zwiększy wielozadaniowość naszego komputera, wzrost wydajności, w przeglądaniu wielu stron internetowych, przy jednoczesnym korzystaniu z odtwarzacza muzyki, radia internetowego oraz innych programów na pewno podniesie nasz komfort pracy. Cena kości ram zaczyna się od 10 do 40 zł za kość o pojemności 2Gb. System Windows7 do komfortowej pracy wymaga minimum 4GB pamięci ram.

Niezależnie czy masz komputer stacjonarny czy laptopa dysk SSD przyspieszy 10krotnie rozruch komputera oraz prace na programach. Według badań wymiana dysku talerzowego HDD na dysk nowego typu w technologii SSD daje największy skok wydajności w stosunku do wydanych pieniędzy.

Jeżeli potrzebujecie pomocy przy modernizacji komputera lub wymianie na nowy, zawsze możecie liczyć na nas. Doradzimy, pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie

Źródło obrazu: http://www.gtx-computers.nl/

 
Opiekun Informatyczny.pl Sp. z o.o.
Ousourcing IT dla firm
ul. Napierskiego (Wesoła) 6 lok. 2
05-075 Warszawa,

Newsletter

Zapisz się do newslettera by
otrzymywać od nas świeże wiadomości!

 

Copyright © 2022 OpiekunInformatyczny.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone